Žvejyba Suomijoje

Nauja

Svajonių atostogos visai šeimai!
Tai svajonių vieta kiekvienam, kuris mėgsta gėrėtis jūros vaizdais, maudytis, žvejoti,
vaikščioti gamtoje, irstytis valtymi, plaukioti baidare ar stebėti nuostabius saulėlydžius. Mūsų
kotedžus rasite Hjortö, Saltvike, vaizdingoje vietovėje prie jūros įlankos apie 30 kilometrų
nuo Mariehamno.

Smulkiau

Add to wishlist

Apie prekę

PIRMOJI BAZĖ

Galite rinktis tarp 15 kotedžų, turinčių nuo keturi iki penkių žvaigždučių –
kiekvienam pagal individualius poreikius!

Pramogos visai šeimai

Teritorijoje yra du dideli aikštynai, kuriuose galima žaisti futbolą, beisbolą, badmintoną ir kitus žaidimus. Jūsų vaikai čia ras batutą, žaidimų aikštelę su sūpynėmis bei smėlio
paplūdimį su maudykla ir tilteliu. Miške gausu grybų ir uogų, aplinkui puikios vietovės ilgiems pasivaikščiojimams.

Valtys ir žvejyba

Į kainą įeina leidimas žvejoti artimiausioje jūros teritorijoje bei valtis (tik vasaros sezono metu).Mūsų valtys yra 4,30 metrų ilgio su 9.9 ir 15 AG varikliais. Čia galite įsigyti ir leidimą žvejoti Godby žvejybos teritorijoje. Jūroje gausu lydekų, ešerių, sykų bei sterkų. Žiemą čia susirenka daug poledinės žūklės mėgėjų. Pakrantėje rasite žuvies valymo stalą bei žuvies rūkyklą.Pavasarį ir rudenį savo svečiams galime pasiūlyti žvejybos kelialapius patraukliomis kainomis.

Naujas didelis kotedžai nr. 4, 150 m², 5 žvaigždučių

10 asmenims, 5 miegamieji, svetainė su židiniu, televizoriumi, DVD, CD ir radijo grotuvu. Virtuvėje yra visa būtina įranga: indaplovė, šaldytuvas, šaldiklis, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, kavos virimo aparatas, duonos skrudintuvas, viryklė ir orkaitė. 2 tualetai, 2 dušas, skalbimo mašina, atskira pirtis. Dvi verandos su lauko baldais. Puikus vaizdas į jūrą, apie 120 metrų nuo pakrantės. Nuomojamas visus metus.Dideli rastiniai kotedžai nr. 6 ir 8, 120 m², 5 žvaigždučių

8 asmenims, 3 miegamieji (2+2+4 asmenys), svetainė su židiniu, televizoriumi, DVD, CD ir radijo grotuvu. Virtuvėje yra visa būtina įranga: indaplovė, šaldytuvas, šaldiklis, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, kavos virimo aparatas, duonos skrudintuvas, viryklė ir orkaitė. 2 tualetai, dušas, skalbimo mašina, atskira pirtis. Balkonas ir dvi verandos su lauko baldais. Puikus vaizdas į jūrą, apie 80 metrų nuo pakrantės. Nuomojamas visus metus.

Kotedžas nr. 9, 60 m², 5 žvaigždučių

6 asmenims, dviejų aukštų. Pirmajame aukšte yra svetainė su židiniu, televizoriumi, DVD, CD ir radijo grotuvu. Virtuvėje yra indaplovė, šaldytuvas, šaldiklis, mikrobangų krosnelė, kavos virimo aparatas, duonos skrudintuvas, elektrinis virdulys, viryklė ir orkaitė. Pirmajame aukšte taip pat įrengtas tualetas su dušu ir skalbimo mašina bei miegamasis su dviejomis lovomis. Antrajame aukšte yra didelis miegamasis su keturiomis lovomis ir balkonas. Gražus vaizdas į jūrą, 2 verandos su lauko baldais, grilis. Atskira malkomis kūrenama pirtis, 80 metrų nuo pakrantės.

Šeimyniniai kotedžai nr. 10-15, 36 m², 4 žvaigždučių

4 asmenims, 2 miegamieji, svetainė su televizoriumi ir radijo imtuvu. Virtuvėje yra šaldytuvas, šaldiklis, mikrobangų krosnelė, kavos virimo aparatas, duonos skrudintuvas, elektrinis virdulys, viryklė ir orkaitė. Tualetas su dušu. Terasa su lauko baldais ir griliumi. Vaizdas į jūrą, apie 100 metrų nuo pakrantės.

Papildoma informacija:

Į visas kainas įeina leidimas žvejoti artimiausioje teritorijoje, pirtis pakrantėje, baidarės,minigolfo laukas bei batutas. Nemokamas naudojimasis dušu, skalbimo mašina, lygintuvu ir lyginimo lenta pakrantės namelyje tiems, kurių kotedžuose nėra šios įrangos. Yra galimybė pasiskolinti lovyčių vaikams. Nuomojamos papildomos valtys, varikliai, patalynė ir rankšluosčiai, imamas atkiras mokestis už namelio sutvarkymą viešnagės pabaigoje. Nameliuose nerūkoma, su naminiais gyvūnėliais leidžiama apsistoti kotedžuose nr. 11, 12 ir 15. 6 km. iki artimiausio prekybos centro. Svečių išvykimas/atvykimas šeštadieniais vasaros sezono metu.

Sportinė žvejyba Alandų salyne

Alandų salos yra žinomos visoje Europoje kaip žvejybos rojus . Tai iš 6500 salų archipelagas . Iš išorės pakrantė yra netoli atviros jūros. Spiningavimas yra viduje salyno, Alandų salos sudarytos iš įlankų ir sąsiaurių , kurie iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip ežerai.
Vanduo yra jūros, tačiau su mažai druskingas, todėl žuvų gali rasti čia jūrinių ir gėlo vandens. Dugnas vidaus salyne yra labai įdomus, su skirtingais gyliais ir akmenimis. Alandų salų vandenyse gali sužvejoti: lydekas, ešerius, starkius, sykus, kuojoa, karšius, vėgėles, šlakius ir lašišas.

Žūklės taisyklės
Kiekvienoje teritorijoje, kuriai licencija parduodama, turi savo taisyklės, reglamentuojančios žuvų skaičių, kiek jūs galite pasiimti su savimi. Pasitarkite su namelių šeimininkais, savo gidu arba kur pirkote licenciją.
Tačiau yra du pagrindiniai principai žvejybai:
1) Visada paleiskite žuvį mažesnę nei minimalaus dydžio.
Minimalus dydis lydeka -
60 cm , lašiša - 50 cm , šlakiai - 50 cm, starkis - 37 cm karšiai - 42 cm , Sykas - 35 cm
2 ) Leidžiama su savimi pasiimti tik maistui, viena lydeka per dieną vienam asmeniui. Jūs galite pasiimti su savimi (išsivežimui), taip pat, tik ribotą skaičių, tik du lydekos . Griežtai draudžiama žvejoti tada ją išmesti. Imti tik maistui.
3) Jūs negalite žvejoti nuo kranto per laikotarpį nuo balandžio 15d . iki liepos 15d. tam, kad netrukdytų paukščiams perėti kiaušinius.
4 ) Taip pat rekomenduojama paleisti visas lydekas sugautas gegužės ir birželio ( neršto laikotarpis).
5) Starkių žvejyba draudžiama visą birželį.
Taip pat turite klausti, kokia žuvį galite žvejoti Jūsų žvejojamu laikotarpiu. Pavyzdžiui, velkamosiomis dažnai draudžiama vidaus vandenyse, jau nekalbant apie žvejybos tinklus .
Kas įgyvendina taisykles? Visi pakrančių vandenų savininkai, nes jos daro poveikį dėl geros žvejybos, Alandų salų išsaugojimą ir atitinkamai, turizmo ir pajamos iš jų. Organizuoja patruliavimą kateriais , tikrinti licencijų prieinamumą ir sugautų žuvų skaičių. Jeigu licencijos nebuvo, turintys per daug sugautų žuvų ar neteisingu būdu sugauta žuvis, jie turi teisę atimti licenciją ir žvejybos įrangą.
Žvejyba Alanduose - visų pirma sportinis malonumas. Tikri sportininkasi tuo ir skiriasi, kad

dažniausiai paleidžia visą sugautų žuvų kiekį (vadinamasis principas- sugavimo ir paleidimo). Tačiau tai turėtų būti daroma labai atsargiai, atkabinti su specialiomis žnyplėmis, labai atsargiai nepažeisti žuvies. Jei žuvis yra sužeista ir kraujuoja, tada jos paleisti nerekomenduojama .

Saugumas ant vandens
Gelbėjimo liemenė reikalinga būtinai, taip kaip saugos diržai automobilyje. Policija pakankamai dažnai vykdo patikrinimus dėl alkoholio (didžiausias leistinas 1,5 pr. ) ir ar esate užsidėje gelbėjimosi liemenes. Jei patyrėte nelaimingą atsitikima arba pastebėjote nelaimingą įvykį, iš karto skambinkite namo šeimininkui arba telefono numeriu SOS - 112.

ANTROJI BAZĖ

Nestorinranta

Šioje bazėje vasara telpa 34 žmonės, o žiemą 13. Galimi pusryčiai pagal užsakymą, netoliese yra kavinė "Nestori" ji veikia visą vasarą.

Čia yra vasaros virtuvė, laužavietės, kanojos, dviračiai, plaukimo baseinai ir gražūs gamtovaizdžiai.
Veikla: pasivaikščiojimas, ekskursijos su gidu, žvejyba. Galima įrankių nuomą bei leidimų išdavimas.

Čia gausu sykų, lydekų, ešerių, sterkų, upėtakių.

Nestorinranta kahvilakaikki veneet

Bazės dydis ir ribos:

NAMELIAI:

Hauki

Tai šešių vietų namelis su visais būtiniausiais patogumais bei pirtimi. Namelio kaina 7 dienom su galutiniu valymu 1263eu. Prie šio namelio yra ir valčių su varikliais 4-5 arklio galios, kainos 3 valtys 7dienom 660eu + benzinas. Licenzija žvejoti 7 dienom 3eu. Į šią bazę galima važiuoti ir žiemą, ir vasara. Namelis puikiai tinka žvejams.

pieni vene

Atsiliepimai

No customer reviews for the moment.

Parašyti atsiliepimą

Žvejyba Suomijoje

Žvejyba Suomijoje

Svajonių atostogos visai šeimai!
Tai svajonių vieta kiekvienam, kuris mėgsta gėrėtis jūros vaizdais, maudytis, žvejoti,
vaikščioti gamtoje, irstytis valtymi, plaukioti baidare ar stebėti nuostabius saulėlydžius. Mūsų
kotedžus rasite Hjortö, Saltvike, vaizdingoje vietovėje prie jūros įlankos apie 30 kilometrų
nuo Mariehamno.